55%
PRODÁNO

44%
PRODÁNO 

DJ BoBo v Praze

Legendární Koncert 9. 11. 2024!

Připravte se na apoteózu taneční hudby, jakou jste ještě nezažili! DJ BoBo v rámci EVOLUT3ON přijede do Prahy a přinese vám explozi svých největších hitů, které vám rozhýbou srdce a nechají vás tančit do noci. Everybody, Somebody dance with me, There is a party a mnohé další.

Devadesátá léta byla érou, kdy se na hudební scéně objevily legendy. Mezi nimi nechyběl ani DJ BoBo, který se stal králem taneční hudby. S nezaměnitelným stylem a neuvěřitelným charismatem rychle získal světovou popularitu. A máte možnost jej vidět naživo na koncertu 9. listopadu 2024 ve Sportovní Hale Fortuna v Praze.

DJ BoBo, vlastním jménem René Peter Baumann, nás ohromil svými hity. “Somebody Dance with Me”, “Love Is All Around” a “Freedom” jsou jen některé z jeho písní, které se staly hudebními hymnami. Jeho vizuálně atraktivní videoklipy s tanečními kreacemi dodnes zůstávají legendární.

Zažijte legendu naživo a nechte se unést jeho nezaměnitelnou energií na koncertu DJ BoBo 9. listopadu 2024 ve Sportovní Hale Fortuna v Praze.

Vstupenky
v prodeji

9. listopadu 2024
Sportovní Hala Fortuna, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč

DJ BoBo
NA SOCIÁLNICH SÍTÍCH

Copyright © 2024 TicketLIVE. All rights reserved.
Obchodní podmínky
Ochrana osobních dat